Apple iPhone 13 Pro Max Özellikleri Nelerdir?

Apple denildiği zaman herkesin aklına doğal olarak iPhone modelleri geliyor. 2021 yılına iPhone13 ile damga vurmaya hazırlanan Apple; tüketicileri hayal kırıklığına uğratmayacak gibi duruyor. Apple; iPhone13 ailesini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Başta iPhone13 olmak üzere iPhone13 Mini, iPhone13 Pro ve iPhone13 Pro Max; farklı özellikleriyle farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Bu ailenin en gelişmiş özelliklere sahip üyesi ise tahmin edebileceğiniz üzere Apple iPhone13 Pro Max!

Apple iPhone13 Pro Max Tasarımı Nasıl?

Apple; müşteri memnuniyetini yakalamak adına radikal değişimler yapmaktan kaçınıyor. Bu yüzden, iPhone 13 Pro Max’ın tasarımının önceki modellere kıyasla çok farklı olmadığını dile getirmeliyiz. Bir başka deyişle, yalnızca küçük tasarım farklılıkları göze çarpıyor. Onlardan birisi de küçülen çentik! Yakından bakan kişiler dışında çoğu kişinin fark etmeyeceği bu özellik; iPhone13 Pro Max’ın farklı tasarım detaylarından yalnızca birisi!

Renk seçeneklerinin ne olacağını herkes merak ediyordu. Apple; her yaştan insanın beğenilerine hitap edecek renkleri sunmayı hedefliyor. Altın, gümüş ve grafit renkleri ile herkesin beğeni toplayan iPhone13 Pro Max; bu üç renge ek olarak bir de tamamen yeni Sierra mavisinden oluşan dördüncü bir renkte telefon sunuyor. Sonuç olarak, tüketiciler; dört farklı renk arasından tercih yapabilirler. Buna ek olarak, Apple; güvenlik detaylarına da önem veriyor. Ceramic Shield; telefonun en iyi şekilde korunması adına önem taşıyan bir detay! Hatta, tüm akıllı telefon camlarından daha sağlam oluşuyla da beğeni topluyor. Ceramic Shield; toza, suya ve diğer sıçramalara karşı oldukça dayanıklı! Sonuç olarak, iPhone13 Pro Max; tasarım konusunda kesinlikle sınıfı geçti.

Apple Kıbrıs’ta iPhone13 Pro Max Teknik Özellikleri Neler Vaat Ediyor?

Apple; tasarım detaylarında çok fazla değişiklik yapmamış olabilir. Ancak, ürünün teknik özellikleri en iyisini vaat ediyor. Apple; herkesin bildiği üzere bir süredir kendi işlemcilerini üretiyor. Hatta, telefon modellerinde kendi işlemcilerine yer veriyor. iPhone13 ailesinde de yer alan bu gelenek; Apple’ı diğer firmalardan farklı hale getiren bir detay! Bir başka deyişle, iPhone13 ailesi tüm gücünü A15 Bionic işlemciden alıyor. Bu sayede, performans konusunda diğer akıllı telefon modellerine fark atılıyor. Yapay zeka ve makine işleme gibi konuları ön planda tutan Apple; iPhone13 Pro Max ile teknolojinin geldiği noktayı gösteriyor.

Apple iPhone13 Pro Max; 256, 512 GB ve 1 TB depolama alanı seçenekleri sunuyor. Son olarak, 6 GB LPDDR5 RAM özelliği ile öne çıkıyor.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/iphone-13-pro-max-256gb-global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir