Butik Pasta ve İkramlıkların Adresi

Bekiroğulları pastanesi online pasta sipariş sitesi ile İstanbul’da bulunan tüm kişiler için görünüşleri ve lezzetleri ile beğenilen ürünler buluşmuş oluyor. Sitede yüzlerce butik pasta modeli yer alıyor. Ürünler yalnız butik pastalar ile sınırlı değil. Cupcake ve şerbetli tatlı çeşitleri de farklı lezzetler olarak yayınlanıyor.

Butik pasta modellerinin ve sitede yer alan tüm ürünlerin ücretsiz kargo ile adrese kadar teslim edilmesi müşteriler tarafından çok önemli oluyor. Özel gün pastalarında kişiler pasta içeriklerinde istedikleri değişikleri yaptıkları gibi tasarımlarında da değişikler yapma fırsatı veriliyor.

Yüzlerce butik pasta modelleri arasından seçilen ürün için sipariş formu doldurulması isteniyor. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği alanlarından bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi gerekiyor. Ürünler teslim edileceği gün tasarlanarak hazırlanıyor. Özel soğutmalı araçlar sayesinde ücretsiz kargo ile en taze ve lezzetli haliyle adres kadar istenilen saatte teslim ediliyor.

Pasta hakkında bilgi almak ya da faklı tasarımlarınız var ise bunu bize iletmek için iletişim numarasından ya da WhatsApp kanalından ulaşma şansınız bulunuyor. Özel günlerin pastası da özel olmalıdır. Kişiye özel hazırlanan butik pastalar sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak hazırlanıyor.

Kutlamalarda yaş pasta kadar ikramlıklar da önemlidir. Tek kişilik olarak üretilen küçük lezzetler ile ikramlık sorunlarınızı da internet üzerinden halletmek çok kolay. Adet olarak sipariş verilen cupcake, macaron ve cakepops ürünler çocuklar kadar büyüklerin de sevdiği lezzetler arasında yer alıyor.

Davet ve organizasyonlar için artık teknolojiden faydalanarak online satış seçeneklerinin değerlendirilmesi avantalı oluyor. Günümüzde zaman kavramı çok önemlidir. Online verilen siparişler zaman kayıpları yaşanmasının önüne geçiyor. Üstelik pastaların görünüşleri ile sergilenmesi pasta seçiminin daha kolay olmasını sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir