İmajbet ile Blackjack Oyna ve Kazan

Blackjack, casino dünyasındaki en heyecanlı ve popüler masa oyunu olarak nam yapmıştır. Şans ve taktiğe dayalı bir iskambil oyunu olarak bilinmektedir, Blackjack. Kısaca 21 oyunu olarak da bilinmektedir. Oyunun geçmişi 18. yüzyıla kadar uzanmaktadır.

Blackjack’ta oyununu çekici kılan temel etken oyuncuların kasa üzerinde bir avantaja sahip olmalarıdır. Bu özellik yeni ve eski oyuncular için olumlu bir faktör olarak dikkat çekmektedir. Bu oyunun çok sayıda oynanmasının temel nedeni gayet basit bir şekilde oynanmasıdır.

Oyununun Temel Kuralları

Oyuncuların kasaya karşı rekabet ettiği bir kart oyunu olan Blackjack oynanırken başta her oyuncuya belirli değerlere sahip kartlar dağıtılmaktadır. Tüm kartların üzerinde 2’den 10’a kadar üzerinde derece ve değerleri yazmaktadır. Kupa 6, 6 değerini, sinek 8, 8 değerini taşımaktadır. Kartların renginin değerler üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu demek oluyor ki, karo 5 ve sinek 5 aynı değerdedir. Vale, kız ve papaz listedeki tüm kartlar 10 değerini taşımaktadır. 2 değere sahip olan tek kart, As’tır. As, oyuncunun elinde bulundurduğu kartlara göre 1 ya da 11 olarak da sayılabilmektedir.

Oyunun Amacı

Oyunun amacı, her turda oyun türüne bağlı olarak toplam 21’i geçmeden kasadan daha fazla toplam elde etmesi ve ortaya konan bahsi kazanabilmesidir. Bazı türlerde 21 geçilse bile oyunun kazanma amacı şanstır. Pek tabii oyunun sonundaki gaye, başta oyuna girilen fiş ya da parayı artırmaktır. Oyundaki hedef, 21’e ulaşmak veya 21 yapmaktır. 21 sayısı geçildiği anda oyun kaybedilmiş demektir.

Teknolojideki gelişmelere paralel artık bu oyunu oynamak için de fiziksel olarak mekana gitmeye gerek kalmamıştır. Çünkü internetin bulunduğu ortamda olmak bu oyunu oynamaya yeterli gelmektedir. Kullanıcı, Blackjack oynamak için en iyi blackjack siteleri arasında İmajbet‘i seçer. Bu tarz siteler devlet lisansına sahip oldukları için kullanıcıya herhangi bir şekilde dolandırma işlemine girişmezler. Ödemeler sıkıntısız bir şekilde gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir