Orjinal Heets Sigara

E-sigara modelleri, mukavemet değerleri dışında farklı sigaralar için farklıdır. Düşük ama yüksek nikotin buharı için MTL elektronik sigara modellerini tercih edebilirsiniz. Buna karşılık, daha yeni e-sigara modelleri DTL e-sigara çeşitleri olarak bilinir ve orjinal heets sigara yoğun buhar üretir. Pod mod elektronik sigara modelleri ideal sigara içme cihazlarıdır. Yoğun buhar ve boğazda küçük darbeler ile nargile içimi için e-sigara modlarını tercih edebilir, sigara ile yüksek nikotin ama düşük buhar istiyorsanız box mod, vapepen, pod mod veya basit e-sigara cihazlarını tercih edebilirsiniz.

E-sigara kullanımında sahte e-sıvı veya şarjlı pillerin kullanılmamasına, e-sıvı dökülmelerinden sonra cihazın temizlenmesine, cihazların su ve nemden uzak tutulmasına özen gösterilmelidir.

Farklı elektronik sigara türleri olsa da her elektronik sigara temelde birkaç ana parçadan oluşur.
Pil Pil Elektronik sigaralar, e-sıvı olarak da adlandırılan sıvı orjinal iqos sigara içeriklerinden nikotin buharı üretmek için enerjiye ihtiyaç duyar. savunma Bakanlığı. Yine vape-pen, cig-a-like ve bazı modellerde şarjlı pil yerine sabit pil kullanılmaktadır.

Gövde: Bazı e-sigara cihazlarında pil gövde ile entegredir. Örneğin elektronik sigara pod modlarında pil ve gövdeden bahsedilmiyor. Çünkü gövde zaten bir nevi davul gövdesidir. Ancak elektronik sigara cihazında gövde de sigara içme pozisyonunun bir kısmını karşılamaktadır orjinal iqos iluma bu nedenle metal gövde önemli bir husustur.

Coil Tank Vaporizer Atomizer, coil ve likit tankını içeren ana bileşendir. Buharlaştırıcı üzerindeki bobin, e-sıvıya batırılmış pamuğu ısıtır ve buhar üretir. Isınma işlemi sırasında ihtiyaç duyulan hava atomizerin hava kanallarından, e-likit ise likit tankından gelir. Genel olarak, e-sigara modellerinde, bobinin ana gövdesinden ve “buharlaştırıcı” tankından daha düşük elemanlar bulunur.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir