Yeni Sezon Mutfak Bataryaları – Yeni Evye Modelleri

Mutfak dolabı seçiminde olduğu gibi evye seçimi de çok zor olabiliyor. Başlangıçta çok beğendiğiniz bir model mutfağınızda güzel durmayabiliyor. Değiştirme imkanı da çok masraflı olacağından içinize sinmeden kullanmaya devam etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Klasik bir lavabodan ötede farklı tasarımlar arıyorsanız konumuz tam size göre…

Evye seçimi sonrası tezgahı kestirmek zorunda kalacağımız için evyenin boyutu oldukça önemli. Küçük bir mutfağa sahipseniz ve büyük evye istiyorsanız mutfak tezgahınız oldukça dar kalacaktır. Büyük evye tercihinizi büyük mutfaklara sahip olduğunuz zamanlara saklamalısınız. Küçük evye modelleri ise tezgahlarda kullanım alanını daha da büyütse de günümüzde pek kullanışlı görülmüyor.

Mutfağınızda evye seçimine karar verdikten sonra güzel bir kombin yapmak isteyebilirsiniz. Evyenizin boyutuna ve rengine göre batarya (musluk) bulmak çok zor değil. Gittiğiniz yapı markette çok sıra dışı renklerde batarya bulamayabilirsiniz. Beyaz, inox, gold, siyah, mavi veya sarı renkte bataryaları internette bulmak mümkün. Üstelik bu bataryaların büyük veya küçük olarak çeşitleri bulunuyor.

Mutfağınız için yeni bir evye ve batarya arıyorsanız farklı malzemelerden yapılmış, farklı renklerde ve değişik modellerde bulduğumuz mutfak evye modellerine ve mutfak batarya modellerine mutlaka göz atın.

mutfak-lavabo-evye-modelleri-

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.